Pechowa Szczupła i Odchudzona Szczęściara

Jestem w formie
Jestem w formie

Jestem już zmęczona. Przed chwilą wstałam, bo obudził mnie telefon.
Telefon dośc szczęśliwy, gdyż dzwoniła babka z filmy Orsay i zakomunikowała mi, że wygrałam w konkursie polegającym na tym jak bym ubrała Aniołka Charliego Chyba mam fuksa, kiedyś wygrałam oryginalną płytkę Pink teraz zegarek.

Siedze sobie teraz nad kawą i marze o tym, żeby wyjechać. Jeszcze tylko połtorej tygodnia i wsiąde do autobusu i pojade do Niemiec. Dzisiaj nabyłam już bilet 🙂 Cieszę się, ale jest mi zarazem smutno, bo nie będę widziała JEGO. On jest 22-letnim bardzo przystojnym, postawnym, wysokim facetem. Jest też moim sąsiadem. Za każdym razem gdy go spotykam, mijamy się wzrokiem czuje jak moje nogi robią się jak z waty, a serce zaczyna bić szybciej. I tutaj jest pewien problem, przeszkoda – jest już usidlony przez taką farbowaną blondynę!! dzisiaj też go spotkałam, jego uśmiech jest uroczy.
Zauważyłam, że jego stosunek do mnie od ok 2 miesięcy zmienił się. Uśmiecha się gdy się mijamy, rozpoczyna rozmowe. To jest obłędne, czuje że się zakochuje. Musze uciec od rtego uczucia, bo wiem że będe cierpieć. I co ja mam zrobic? Moja złota zasada dotycząca tego, że zwracam uwage na faceta dopiero wtedy, gdy to on pierwszy sie mną zainteresuje chyba poszła się kochać :/

Śniadanie:
2 jajka na miękko
1 kiełbaska
kawa biała
II Śniadanie:
jogurt jagodowy słodzony fruktozą
Obiad:
Zupa grochowa bez grochu
Podwieczorek:
3 małe wafelki słodzone fruktozą
kawa biała
Kolacja:
sałatka z ryżem pełnoziarnistym, ogorkiem kiszonym i tuńczykiem w sosie własnym
kawa biała

Eh muszę się przyłożyć do tej diety !!

Przeczytaj:

artroser forum I bioxyn ceneo I lutenea tabletki I sliminazer plastry cena

1 Komentarz

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.


*