Plastry na odchudzanie

odchudzanie

Każdy marzy o pięknej sylwetce, ale to kobiety najczęściej stosują diety cud i wylewają hektolitry potu na siłowni, aby mieć smukłą sylwetkę. Wiele starań nie daje jednak oczekiwanych efektów, ponieważ stosowanie głodówek i różnych suplementów to nie wszystko.

Zacznij od detoxu!

Jeśli myślisz o zrzuceniu nadliczbowych kilogramów, zacznij od dobrego detoxu. Organizm obciążony toksynami i metalami ciężkimi nie funkcjonuje tak, jak należy. Łatwiej można przytyć i ogólne samopoczucie też nie jest najlepsze. Tylko zdrowa i zbilansowana dieta, stosowana przez minimum miesiąc czasu, wzmocniona zażywaniem odpowiednio dobranych ziół, stanowi solidny fundament do rozpoczęcia starań o szczupłą sylwetkę. Głodówka nic nie da, a wręcz przeciwnie, może przysporzyć wielu niepotrzebnych problemów. Organizm musi mieć dostarczoną odpowiednią ilość składników odżywczych – tłuszczów, białek i węglowodanów. Ich podaż nie może być ani za mała, ani za duża, bo wtedy zawsze będą źródłem kłopotów.

Preparaty na odchudzanie

Suplementów diety wspomagających odchudzanie jest mnóstwo. Tak zwane spalacze tłuszczu, herbatki odchudzające i inne ogólnodostępne preparaty bez recepty. Wśród nich często spotyka się plastry na odchudzanie, np. Sliminazer, które mają hamować apetyt i pomagać pośrednio w spalaniu tkanki tłuszczowej. W ich składzie znajdują się naturalne składniki, takie jak algi morskie, czy wyciągi z różnych ziół. Wspomniane wyżej plastry Sliminazer nasączone są wyciągiem z pieprzu Cayenne, ekstraktem z zielonej herbaty, ekstraktem owoców guarany i jagód acai oraz L-karnityną. Jak ich używać? Wystarczy oczyścić skórę i dokładnie osuszyć w miejscu, gdzie mają być naklejone. Po 12 godzinach można plaster ściągnąć. Trzeba w tym miejscu podkreślić, że działanie preparatu Sliminazer, tak jak każdego innego suplementu diety, nie usuwa problemu bezpośrednio. Plastry na odchudzanie uwalniają stopniową przez skórę naturalne składniki, o których działaniu można poczytać w wielu miejscach. Mogą np. hamować apetyt, co pomaga na podjadanie między posiłkami.

Oprócz ww. sposobów na szczupłą sylwetkę nie można zapomnieć o jednym z ważniejszych, czyli o sporej dawce ruchu. Podczas aktywności fizycznej spala się wiele kalorii, ale też praca jelit zostaje usprawniona. To z kolei wpływa na poprawienie metabolizmu.

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.


*