Pogromczyni wirusów i spalania tłuszczu :)

choroba
choroba

Chyba już w pełni się zaaklimatyzowałam. Jestem jednak zmęczona tym mijającym tygodniem i z powodu braku czasu i walki z wirusami zrobiłam sobie przerwe w pisaniu bloga.
Nie uwierzeycie !!! miałam na kompie 6 wirusów. 4 z nich zaatakowały mi 668 plikow na kompie, ale udalo sie je w calosci usunac i komputer wyszedl z tego bez szwanku. Ale korzej bylo z kolejnymi dwoma nie jakim Blasterem i jego kolega po fachu – Gaobotem. Z Blasterem stoczyłam szybką walke oczywiście wygraną przez mnie, ale z tym drugim paskudą było gorzej. Nie umiałam go w żaden sposób usunąć, a gdy po 2 dniachg poszukiwać odpowiedniego programu, który miał mi go wypieprzyć z komputera, okazało sie, że ten program wogóle nie wygrył takiego wirusa. I jak tu zrozumieć komputer?
Ale potraktowałam kompa jeszcze raz antywirusem i wreszcie po 3 dniach walki z zawirusowanym komputerem udalo mi sie go pozbyc raz na zawsze (taką mam nadzieje). Ale niestety dolegliwości mojego biednego komputerka nie mineły tj. ograniczone funkcje myszki – nie działalo kupiuj/wklej, nie dalo się przesuwać ikonek. Czyżby teraz został tylko do dyspozycji format??

Teraz przyznam się wreszcie do mojej wagi, która po feriach lekko wzrosła i nie mam siły już z nią walczyć. Waga wskazuje już nie na 57, ale na 58 🙁 Moje dążenia do cyferek 55 stają się odległe, ale jeszcze nie aż tak aby tracic nadzieje i nie brać się porządnie w garść.
POSTANAWIAM SIĘ POPRAWIĆ (jeśli chodzi o jedzenie) I PRZESTRZEGAĆ TYCH WSZYTKICH ZASAD ZDROWEGO ZYWIENIA (by szczuplejsza o 3kg przywitać wiosne) 🙂 no… no to postanowienie już mam, bardzo konkretne i konieczne do zrealizowania. Zdaje sobie sprawe, że do poczatku wiosny pozostaly juz zaledwie 2 tygodnie i pewnie nie uda mi się tego zrealizować, w taki razie daje sobie czas do np polowy kwietnia i mam nadzieje ze uda sie !!

Śniadanie:
3 kiełbaski
2x kawa biała
II Śniadanie:
4 ciasteczka korzenne 🙁
Obiad:
kapusta
mięso z szynki (nie pytajcie co to, bo nie wiem, ale smakuje nawet dobrze)
herbata zielona

Przeczytaj więcej:

artroser skład i działanie I bioxyn zamiennik I lutenea czy oszustwo I sliminazer plaster na odchudzanie

1 Komentarz

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.


*